. Burning square

Burning square

Křesťanský Open Air festival, který mění atmosféru!

Informace

program

Ubytování

Nabízíme také možnost přespání po skončení festivalu, ať už jste z daleka nebo se chcete zúčastnit Burning Party a domů je to daleko. Stačí se jednoduše přihlásit přes tento formulář. Ubytování je možné ze soboty 16. 9. na 17. 9. v budově Arcibiskupského gymnázia (spí se na karimatkách a ve spacácích). Cena je 50 Kč za osobu na noc.


Pokud máte zájem podpořit Burning Square modlitbou, můžete se zapsat do modlitebního řetězce, který probíhá již nyní - během příprav, a i po celou dobu festivalu. Za tuto i jinou pomoc budeme velmi vděční!


Pokud přijedete na festival autem, můžete využít parkování ve městě, které je od 13 hodiny zdarma. Na mapě jsou vyznačena parkoviště v centru.


Celý festival je zdarma, včetně vybraného občerstvení v kavárně.

Účinkující

Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1
Portfolio 1

Program

program

O nás

Šest kamarádů, jedna společná vize. Dát prostor Bohu, aby on sám mohl jednat - v životě každého.

Jsme Ignite projekt (Ignite = zažehnout). Baví nás pořádat akce, které jsou “zažehnuté” a inspirované Boží láskou. Baví nás i Burning Square!


Historie festivalu


Bez zkušeností, ale zato s hořícím srdcem jsme se do příprav pustili poprvé v roce 2016. Ne sami, ale se stovkou mladých, kteří se pro Hořící náměstí nadchli. Toužili jsme Boží lásku ukázat celému městu.


Na kroměřížském náměstí jsme tedy uskutečnili Burning Square. Bezpočet hlubokých okamžiků, koncerty, chvály, osvěžující limonáda a cookies v kavárně, přednášky, diskuze, worshopy a evangelizační videa, poradenství a možnost modlitby, vlastní evangelizační magazín a program pro děti. Nemožné se stalo realitou a my s vděčností sledovali, jaké požehnání akce přinesla.


Toto je Burning Square. Chceš ho zažít i Ty?


Burning Square 2017


Letošní 2. ročník se koná v Kroměříži v sobotu 16. září 2017 od 15:00 do 22:00, následná Burning Party do 00:00. Mimo koncerty na několika místech nás čeká pop-up kavárna, nové workshopy, svědectví, worship, inspirace, modlitba a poprvé taky následná Burning Party!


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat